1Hüseyin Coşan İnşaat Emlak 28 Şubat 2007 tarihinde Seymen Mah. Hürriyet Cad. No:10/A Başiskele adresinde kurulmuştur. Dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Hüseyin Coşan İnşaat bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir.

Hüseyin Coşan İnşaat, teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır.

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı Hüseyin Coşan İnşaat Projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltme ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir.

Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelmeyi ilke edinen Hüseyin Coşan İnşaat, gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

MİSYON

"Kaliteli yaşam için kaliteli yapı" felsefesiyle yola çıkan Hüseyin Coşan İnşaat bu amacına uygun olarak;
  • Gerçekleştirdiği bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak, modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu şehre değer katmak,
  • Müşterilerine beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet vermek,
  • Teknolojiyi yakından takip ederek projelerine entegre etmek, dünya standartlarında, güvenli yaşam alanları oluşturmak misyonuyla geçmişten bugüne kaliteli yaşam için çalışmaktadır.

VİZYON

  • Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen Hüseyin Coşan İnşaat;
  • Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek fark yaratarak,
  • Ülkesine değer katarak,
  • İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

BİR TIK UZAĞINIZDAYIZ

Bizimle iletişim kurmak çok kolay!

TOP